Wywar kiszony w big bagach - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.


Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
wywar-kiszony-w-big-bagach

PYTANIE:witam mam pytanie, pojawił się nowy produkt na rynku w postaci wywaru kiszonego w big bagach i czy to jest dobry produkt i ekonomiczny dla bydła http://olx.pl/oferta/kiszony-wywar-gorzelniany-w-big-bag-CID757-ID4EY9T.html#a30c5b8b1f pozdrawiam

 

ODPOWIEDŹ:

Witam

Zwlekałem z odpowiedzią ponieważ próbowałem się dowiedzieć czegoś na temat tego produktu, jednak nie doczekałem się odpowiedzi od dostawcy owej paszy.

 

Nie spotkałem się z takim produktem dotychczas, ponieważ generalnie wywar gorzelniany występuję w formie płynnej, albo jako DDGS. Z formą „kiszonki” natomiast się nigdzie nie spotkałem, ani nie uzyskałem odpowiedzi na moje pytanie skierowane do dostawcy. Dlatego przykro mi, ale nie pomogę tym razem pomóc. A nie chcę pisać zmyślonych rzeczy. Będę szukał odpowiedzi na postawione pytanie.

 

Pozdrawiam

Ekspert ds. Żywienia bydła

 

Zaloguj się aby dodać komentarz