XIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. Nauka dla hodowli i nasiennictwa roślin uprawnych w Zakopanem 2017 - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.


XIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. Nauka dla hodowli i nasiennictwa roślin uprawnych w Zakopanem 2017

Od 30.01.2017 aż 03.02.2017
Wysłany przez Administrator
Hits: 431

Organizatorzy: Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy w Radzikowie

Lokalizacja: Ośrodek Konferencyjno-Wczasowy „HYRNY” w Zakopanem

XIII Ogólnopolską Konferencję Naukową NAUKA DLA HODOWLI I NASIENNICTWA ROŚLIN UPRAWNYCH pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy w Radzikowie zaprasza 30.01 – 3.02.2017 roku na XIII Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. Nauka dla hodowli i nasiennictwa roślin uprawnych, która obędzie się w Ośrodku Konferencyjno-Wczasowym „HYRNY” w Zakopanem.

Konferencja dotyczy zagadnień związanych z genetyką, hodowlą, nasiennictwem i produkcją roślin rolniczych i ogrodniczych, a także biotechnologią, odpornością na choroby i stresy środowiskowe oraz wykorzystaniem surowców roślinnych w przemyśle.

Patronat honorowy nad Konferencją objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Więcej informacji o konferencji wkrótce na stronie www.ihar.edu.pl