Pracownicy Inspekcji Weterynaryjnej zaostrzają protest - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.


Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Blokady dróg na terenie całego kraju a nawet rozpoczęcie głodówki- właśnie tym grożą pracownicy Inspekcji Weterynaryjnej. Domagają się przekazania 40mln złotych na podwyżki, które zostały im obiecane na początku roku.


Związkowcy i pracownicy weterynarii domagają się m.in. jak najszybszego przekazania 40 mln złotych na podwyżki w Inspekcji Weterynaryjnej, na co minister rolnictwa, Jan Krzysztof Ardanowski miał się zobowiązać jeszcze na początku 2019 roku. 

Pracownicy IW chcą także szybkiego wdrożenia zmian w prawie, które miałoby usprawnić funkcjonowanie Inspekcji Weterynaryjnej. 

O katastrofalnej sytuacji w Inspekcji Weterynaryjnej, groźbie załamania eksportu wieprzowiny do Stanów Zjednoczonych oraz skutkach gospodarczych zaostrzenia protestu przez lekarzy weterynarii mówił w wywiadzie dla ŚwiatRolnika.pl Jacek Łukaszewicz Prezes Krajowej Rady Lekarsko-Weterynaryjnej.  http://bit.ly/2DVi3Cr 

 

Zaloguj się aby dodać komentarz