Ustawa odorowa do kosza - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.


Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

13.05.2019 roku w Sejmie odbyło się burzliwe spotkanie Zespołu ds. Debaty Publicznej , które z powodu ogromnego zainteresowania trzeba było w ostatniej chwili przenieść do większej sali. W spotkaniu udział wzięło ok. 160 przedstawicieli organizacji rolniczych reprezentujących wszystkie gałęzie produkcji rolniczej. Ich stanowisko było jednogłośne - projekt ustawy w takim kształcie nie może zostać przyjęty.  


Sam projekt wzbudzał wiele kontrowersjmi które organizacje rolnicze smiało manifestowały podczas przedmiotowego posiedzenia. Bez wątpienia, największe kontrowersje wzbudzało wprowadzenie minimalnej odległości od postawienia budynku inwentarskiego do budynków mieszkalnych.

W dniu wczorajszym, w przestrzeni publicznej pojawiała się informacja, że Ministerstwo Środowiska wzięło sobie wszystkie uwagi  rolników do serca i postanowiło z tego projektu się wycofać. Czekamy na oficjalny komunikat i potwierdzenie tej informacji. 

Zaloguj się aby dodać komentarz