II Forum Sektora Wołowiny już w listopadzie ! - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.


Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
ii-forum-sektora-wolowiny-juz-w-listopadzie
Forum Sektora Wołowiny to cykliczna konferencja organizowana przez Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego. Już 26 listopada 2015r. w hotelu Warsaw Plaza Hotel****  odbędzie się druga edycja tego ważnego wydarzenia w branży mięsnej.  

Uczestnikami Forum są producenci rolni, przedstawiciele zakładów mięsnych, handlu (sieci handlowe oraz sklepy detaliczne), przedstawiciele dystrybucji oraz gastronomii. Konferencja jest bezpłatna wystarczy zarejestrować się na stronie www.beefforum.pl.

 

Ideą Forum jest kreowanie dobrych relacji oraz transfer wiedzy między wszystkimi uczestnikami łańcucha produkcji w sektorze wołowym: firmami z branży mięsnej, producentami rolnymi, przedstawicielami handlu, dostawcami produktów oraz usług dla przemysłu mięsnego, przedstawicielami świata nauki, przedstawicielami branżowych stowarzyszeń, rządowych agencji i ośrodków doradztwa rolniczego. Tegoroczne Forum Sektora Wołowiny ma na celu przeprowadzenie dyskusji na temat wspólnej strategii sektora wołowiny w modelu win-win. Będzie to podstawa do wypracowania takiej strategii, która zagwarantuje zrównoważony rozwój na rynku wewnętrznym oraz ekspansję na rynkach eksportowych.

 

W programie Forum znajdą się najistotniejsze zagadnienia z zakresu: jakości mięsa wołowego, transferu wiedzy oraz innowacyjności w procesie produkcji, handlu, logistyki, marketingu w tym również promocji  wołowiny oraz współpracy w ramach łańcucha dostaw.

 

Forum będzie prawdziwą platformą wymiany opinii. Wszyscy uczestnicy będą wyposażeni w sprzęt do głosowania i będą brali aktywny udział w dyskusji podczas sesji panelowych.

Nad merytoryką Forum czuwa grono znakomitych ekspertów wchodzących w skład Honorowego Komitetu Organizacyjnego. O randze Forum świadczą także zacni Patroni Honorowi oraz Patroni Merytoryczni.

Każdy kto chce trzymać rękę na pulsie w branży mięsnej powinien wziąć udział w II Forum Sektora Wołowiny  „Polska Wołowina - wołowina z przyszłością. Inteligentny rozwój w polskim sektorze wołowiny”.

Forum jest współfinansowane z Funduszu Promocji Mięsa Wołowego

Kontakt z organizatorem: tel. kom. +48 662 126 002, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Źródło: PZPBM.pl

Zaloguj się aby dodać komentarz