Za nami AGRO-POMERANIA 2015 - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.


Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
za-nami-agro-pomerania-2015
Organizatorem targów był Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach. To jedna z większych tego typu imprez w kraju. W zeszłym roku targi odwiedziło ponad 130 tys. osób, a liczba wystawiających się przedsiębiorstw i instytucji zbliżyła się do tysiąca.Targi to przede wszystkim wystawy: maszyn i urządzeń rolniczych, zwierząt hodowlanych, w tym koni, bydła mięsnego i mlecznego, trzody chlewnej, owiec, drobiu i królików.

Warto było odwiedzić także sektor prezentujący i oferujący szeroką gamę tradycyjnych i lokalnych produktów: miodów, swojskich wędlin, pieczywa kurpiowskiego, wyrobów z dziczyzny, czosnku z Żuław, świeżych soków, pierników szczecińskich, chleba i masła koprzywieńskiego oraz wędzonych ryb. Firmy z sektora odnawialnych źródeł energii zaprezentują instalacje fotowoltaiczne i kolektorów słonecznych oraz kotły do spalania biomasy.

 

W tym roku, impreza połączona była z Regionalną Wystawą Zwierząt Hodowlanych w tym, z Wystawą Bydła Mięsnego organizowana przez Polski Związek Hodowców i Producentów Bydła Miesnego. Podziwiać można było blisko 50sztuk przedstawicieli ras mięsnych.

 

Nie zabrakło również nas! Dziekujemy hodowcom i producentom bydła mięsnego za dni spędzone na rozmowach o waszych hodowlach- jesteście naszą inspiracją i siłą napedzajacą dalsze działania!

 

Redakcja Bukaciarnia.pl

Zaloguj się aby dodać komentarz