Zbliża się koniec przesyłania zgłoszeń do Konkursu Producent Bydła Mięsnego Roku 2018! - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.


Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Przypominamy, że termin przesłania Waszych zgłoszeń do konkursu "Producent Bydła Mięsnego Roku " mija już 30 września.

 

Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego we współpracy z Fundacją Edukacji Ekonomicznej i Rozwoju Obszarów Wiejskich przystąpiło do organizacji kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu PRODUCENT BYDŁA MIĘSNEGO ROKU.

Konkurs realizowany jest pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, JM Rektora Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, Dyrektora Instytutu Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej oraz Dyrektora Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie. Patronem medialnym jest wydawca multiportalu rolnego „Agropolska” i dwumiesięcznika „Hoduj z Głową-Bydło”. Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi w grudniu 2018 roku podczas V Forum Sektora Wołowiny.

Celem Konkursu jest integracja środowiska hodowców bydła mięsnego i opasowego z sektorem przemysłu mięsnego, upowszechnianie wiedzy o chowie i  hodowli bydła ras mięsnych, ukazanie znaczenia tego działu produkcji rolnej dla bioróżnorodności i dla gospodarki narodowej.

Kapitułę Konkursu stanowią przedstawiciele organizatora Konkursu, Patronów Honorowych i Patrona Medialnego.

W wyniku konkursu zostaną wyłonieni najlepsi z producentów bydła mięsnego za rok 2018 w następujących kategoriach:

  1. producent bydła opasowego,
  2. producent jałówek i buhajów hodowlanych,
  3. producent odsadków,
  4. grupy i organizacje producentów bydła mięsnego.

Zwracamy się z propozycją rozpropagowania idei Konkursu wśród hodowców i producentów bydła mięsnego oraz zgłaszania kandydatów do tytułu PRODUCENT BYDŁA MIĘSNEGO ROKU 2018 w terminie do 30 września 2018 roku.

 

Ankiety oraz regulamin Konkursu można pobrać w zakładce ZGŁOSZENIE na stronie www.ogolnopolskikonkurs.pl

 

Wypełnione ankiety należy przesłać pod adres: Ogólnopolski Konkurs PRODUCENT BYDŁA MIĘSNEGO ROKU 2018,  ul. Toruńska 30/45, 85-023 Bydgoszcz

Zaloguj się aby dodać komentarz