Inspekcja Weterynaryjna kontroluje - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.


Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
inspekcja-weterynaryjna-kontroluje
Jednocześnie w wyniku prowadzonych w dniach 30 września – 27 października 2014r. kontroli ujawniono 13 prowadzonych nielegalnie działalności. Przypadki te dotyczyły m. in.: produkcji środków spożywczych pochodzenia zwierzęcego, pośrednictwa w obrocie zwierzętami, wprowadzania do obrotu mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego oraz transportu zwierząt.
W związku z ujawnieniem nielegalnych działalności, w okresie 30 września – 27 października 2014r.: nałożono w drodze decyzji administracyjnej 8 kar pieniężnych na łączną sumę 8 270 zł (nałożenie kolejnych 3 jest w toku), 3 sprawy przekazano do organów ścigania, 1 sprawę przekazano właściwemu terytorialnie powiatowemu lekarzowi weterynarii. 

W okresie 30 września – 27 października 2014 roku łącznie nałożono w drodze decyzjiadministracyjnej 48 kar pieniężnych na łączną sumę 169 900 zł, nałożenie 30 kolejnych jest w toku. Nałożono też 60 mandatów na łączną kwotę 14 900 zł i 9 spraw przekazano do organów ścigania; 
Wydano również 11 decyzji administracyjnych o zawieszeniu/zakazie działalności i/lub wykreśleniu z rejestru, wydanie 5 kolejnych jest w toku. Źródło:ppr.pl
Zaloguj się aby dodać komentarz