Ważne porozumienie na rzecz rozwoju produkcji i hodowli bydła mięsnego - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.


Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
wazne-porozumienie-na-rzecz-rozwoju-produkcji-i-hodowli-bydla-miesnego
Porozumienie zostało zawarte w celu uzyskania większej skuteczności w rozwiązywaniu problemów polskich producentów i  hodowców bydła mięsnego. Przyczynić ma się także do rozwoju rynku polskiego bydła mięsnego oraz jego produktów- wołowiny kulinarnej. Celem współpracy jest skoncentrowanie się na wypracowaniu oraz realizacji spójnej strategii dla całego sektora wołowiny.

Sygnatariusze pozytywnie oceniają pierwszy rok współpracy i wiążą nadzieję z rozwojem działań podejmowanych na mocy tego porozumienia. Pozytywnie oceniono działania mające na celu wypracowanie wspólnych wystąpień do Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. 

Po roku  działalności zespołu pod przewodnictwem Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego, kierowanie zespołem przejmuje Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego. Oficjalne przekazanie przewodnictwa na drugi rok współpracy, nastąpiło 25.06.2016r.

Intencją sygnatariuszy jest rozwijanie Porozumienia poprzez  zaproszenie do współpracy innych organizacji sektora wołowiny.

 

 

Źródło: PZPBM.pl

Zaloguj się aby dodać komentarz