Nowoczesny rozbiór wołowiny również w Polsce - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.


Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
nowoczesny-rozbior-wolowiny-rowniez-w-polsce
Linia powstała w niecałe pól roku. Umożliwi to teraz zakładowi zarówno ubój jak i rozbiór mięsa wołowego. Nowa linia wymagać będzie zatrudnienia około 100 nowych pracowników.Nowa linia umożliwi wysyłkę na eksport gotowych produktów do sprzedaży, ponadto nowoczesne linia pakowania pozwoli przedłużyć termin możliwości do spożycia tego mięsa. Wielkim atutem nowego sprzętu jest możliwość identyfikacji mięsa na każdym etapie produkcji, obejmuje to nie tylko gospodarstwo z którego pochodziło to mięsa ale i z której sztuki bydła ono powstało.

Podczas otwarcia Minister Rolnictwa zaznaczył, że rynek wołowiny jest jednym ze stabilniejszych rynków pod względem cen jak  eksportu. Podkreślił także, że w Polsce zaczyna rosnąć spożycie mięsa wołowego.

Zaloguj się aby dodać komentarz