Meat ShowHow - najnowsza techonlogia dla przetwórców! - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.


Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
039580.jpg
URZĄDZENIAWśród prezentowanych systemów i rozwiązań Marel znajdą się:- DeboFlex - linia do odkastniania przodków wieprzowych- StreamLine - system do odkastniania i wykrawania- TSM - system zarządzania mięsami drobnymi i analiza zawartości tłuszczu- Kontrola i standaryzacja na przyjęciu mięsa - Linia marynowania- Linia do hamburgerów - Linia do kotletów wieprzowych- Linia do kotletów wołowych- Oprogramowanie do zarządzania produkcją - Innova- ... i wiele, wiele innych 

NOWA LOKALIZACJA


Po raz pierwszy mamy przyjemność zaprosić przetwórców mięsa do naszego nowego centrum prezentacji - Progress Point, które znajduje się zaledwie 5 minut od lotniska. Jesteśmy przekonani, iż ten unikalny obiekt mieszczący zarówno sale szkoleniowe, jak i pokazowe będzie wspaniałym miejscem inspiracji i spotkań profesjonalistów oraz w pełni przedstawi potencjał urządzeń i zintegrowanych systemów Marela.

 

SIECI BIZNESOWE I PRELEGENCI


Wierzymy, iż podczas Meat ShowHow nasi goście znajdą inspirację, a także będą mogli rozwinąć swoje sieci biznesowe.

 

A NA KONIEC DNIA...


Zapraszamy naszych gości na fantastyczną kolację oraz zabawę w Kopenhadze.

 

 

 

Więcej o Marel Meat ShowHow, prezentowanych urządzeniach oraz rejestracji znajdują Państwo na stronie www.marel.com/poland

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Źródło: marel.com

 

 

Zaloguj się aby dodać komentarz