Wozy paszowe do przygotowania TMR-u - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.


Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
wozy-paszowe-do-przygotowania-tmr-u
System Free Flow Mix cechuje perfekcyjne rozdrabnianie bez ścierania, dokładne cięcie o długości dostosowanej do wymagań zwierząt,  jednolite i dokładne wymieszanie produktów, nawet przy niepełnym załadunku oraz obróbka bez szarpania i kompresji. Zaletami systemu jest krótki czas pracy uzyskania jednorodnego TMR-u oraz  oszczędność zużycia paliwa, a co za tym idzie zmniejszenie kosztów nawet o 55% w stosunku do wozów pionowych. 

Jak donosi producent, w serii testów przeprowadzonych w wielu  gospodarstwach na terenie całego kraju o zróżnicowanym systemie przygotowania (sianokiszonka pocięta i niepocięta, sucha i mokra) i przechowywania (baloty, silosy) składników wykorzystywanych do stworzenia TMR-u osiągano 50% mniejsze zużycie paliwa i 50% krótszy czas przygotowania czas mieszania.

 

Więcej szczegółów można przeczytać na stronie producenta.

Zaloguj się aby dodać komentarz