Bezpieczny zgarniacz obornika - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.


Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
bezpieczny-zgarniacz-obornika
Pellon oferuje system usuwania obornika, który jako pierwszy pokazuje strefy wrażliwości dla różnych obszarów przebywania bydła. Głównym hasłem w przypadku tego rozwiązania jest bezpieczeństwo. W przypadku napotkania przeszkody uruchamia się wyłącznik bezpieczeństwa, którym steruje czujnik obciążenia silnika, dostosowany do różnych stref czułości, zaprogramowany przez użytkownika.
Dodatkowo system ten współpracuje z takimi urządzeniami jak roboty czy wozy paszowe, niezależnie od marki sprzętu. Układ o długości do 120 m napędza silnik o mocy zaledwie 250 W. Urządzenie posiada funkcję samoczynnej diagnostyki. Wychwytuje i automatycznie rozwiązuje problemy, a w przypadku sytuacji awaryjnej wysyła do użytkownika wiadomość. System ten może skutecznie zapobiegać urazom zarówno ludzi, jak i zwierząt.

Ten innowacyjny system jest jedną z nowości, które można będzie podziwiać na targach EuroTier, które niebawem odbędą się w Niemczech.

 

 

Autor: Łukasz Chmielewski/farmer.pl
Zaloguj się aby dodać komentarz