Punkty informacyjne ARiMR - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.


Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
punkty-informacyjne-arimr
Punkty te mają za zadanie ułatwić rolnikom, przetwórcom, przedsiębiorcom oraz innym osobom zainteresowanym, dostęp do informacji o wsparciu ARiMR oraz promować poszczególne formy tej pomocy.Dzięki punktom ARiMR chce wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich, którzy potrzebują rzetelnej i jasnej informacji na temat PROW 2014-2020 oraz o innych zadaniach.Zadaniem punktów będzie udzielenie pełnej, fachowej informacji o instrumentach wsparcia m.in. płatnościach bezpośrednich, PROW 2014-2020, Programie Operacyjnym "Rybactwo i Morze" 2014-2020, pomocy krajowej itd.

Każdy kto odwiedzi punkt, zostanie poinformowany o możliwym wsparciu finansowym, formalnościach, terminach składania wniosków oraz o wysokości dofinansowania w ramach konkretnego programu. 

Punkty ARiMR będą otwarte w godzinach pracy Agencji, jednolicie oznakowane i łatwo dostępne dla beneficjentów.

Przeszkolona kadra pracowników, posiadająca szeroką wiedzę i doświadczenie bezpośrednio odpowie na wszelkie niejasności odnośnie wdrażanych programów.

 

Dzięki Punktom Agencja chce poszerzać informacje nie tylko o swojej  ofercie, ale również chce zwiększyć zainteresowanie proponowaną przez ARiMR pomocą finansową.

 

 

źródło: arimr.gov.pl

Zaloguj się aby dodać komentarz