Nowe fakty sytuacji prawnej uboju religijnego w Polsce - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.


Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
635092306731618011.jpg
Podczas konferencji, w której będzie miedzy innymi uczestniczył Mufti Tomasz Miśkiewicz , przewodniczący Najwyższego Kolegium Muzułmańskiego Związku Religijnego w Rzeczypospolitej Polskiej zostaną zaprezentowane nowe fakty dotyczące zakazu uboju rytualnego w Polsce wskazujące kto zawinił w tej sprawie i ponosi odpowiedzialność za wprowadzenie zakazu. Omówione zostaną także skutki obecnego stanu prawnego dotykające Związków wyznaniowych, rolnictwa, gospodarki oraz polityki zagranicznej Polski. Poruszona zostanie też kwestia wniosków do Trybunału Konstytucyjnego.Spotkanie stanowi okazję do zapoznania się z informacji wcześniej nieudostępnianymi mediom i opinii publicznej.Jak podkreśla Muzułmański Związek Religijny w RP trwający kryzys w tej sprawie nie sprzyja nikomu, a w szczególności sprawom polskiego rolnictwa, gospodarki oraz swobodzie religijnej i poszanowania praw mniejszości narodowych i etnicznych w Polsce.


Po konferencji odbędzie się wizyta w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Poprosiliśmy o spotkanie z Ministrem Stanisławem Kalembą o godz. 13:00.

 


Opracował: Obi oba

 

 

 

Zaloguj się aby dodać komentarz