Japonia - interesujący kierunek eksportowy - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.


Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Działania przyczyniające się do rozwoju polskiego sektora wołowiny muszą iść dwutorowo. Należy podejmować pracę na rzecz zwiększania spożycia wołowiny w kraju jak również zabiegać o utrzymanie zdobytych oraz pozyskanie nowych rynków zbytu na polską wołowinę.

Z tego punktu widzenia bardzo interesująca wydaje się Azja. Tym bardziej, że iecałe dwa tygodnie temu weszło w życie porozumienie handlowe między Unią Europejską i Japonią.
Zarówno KE, jak i same kraje członkowskie mają otwartą furtkę dla rozwoju handlu, z której warto szybko skorzystać.  
Prezes Polskiego Zrzeszenia Producentów Bydła Mięsnego Pan Jerzy Wierzbicki oraz Prezes Unii Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego Pan Wiesław Różański uczestniczą właśnie w misji gospodarczej do Japonii.
Wezmą udział między innymi na targach spożywczych Supemarket Trade Show 2019.
Misja gospodarcza będzie polegała przede wszystkim na przeprowadzeniu rozmów biznesowych z importerami i dystrybutorami mięsa wołowego.

Zaloguj się aby dodać komentarz