Rosja zniosła zakaz eksportu bydła - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.


Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
26830056_283461ea92.jpg
W wyniku wielokrotnych wystąpień Głównego Lekarza Weterynarii rosyjskie władze weterynaryjne zniosły 6 lipca 2012 r. zakaz wwozu na terytorium Federacji Rosyjskiej bydła użytkowego i hodowlanego z województw warmińsko-mazurskiego i wielkopolskiego.Trzeba jednak pamiętać, że przy eksporcie bydła użytkowego i hodowlanego z Polski do Federacji Rosyjskiej w odpowiednim świadectwie zdrowia w punkcie 3.5 po słowach: „eksportowane do Federacji Rosyjskiej zwierzęta pochodzą ze stad” należy umieścić adnotację „oprócz województw opolskiego i świętokrzyskiego.”

Adnotacja ta może zostać umieszczona zarówno odręcznie, jak i może zostać wydrukowana, musi jednak zostać poświadczona podpisem i pieczątką lekarza weterynarii, wystawiającego świadectwo zdrowia.

Źródło: ppr.pl

Zaloguj się aby dodać komentarz