Białoruś będzie importować koszerną wołowinę do Izraela - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.


Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
bialorus-bedzie-importowac-koszerna-wolowine-do-izraela
Białoruska firma Meatpacking Koshelevo będzie sprzedawać koszerną wołowinę do Izraela.Sprzedaż wołowiny do Izraela jest teraz możliwa dzięki realizacji projektu inwestycyjnego na budowę pierwszej koszernej fabryki na Białorusi.

Koshelevo jest firmą prywatną, która powstała całkiem niedawno. Firma podpisała kontrakt z izraelską firmą z wieloletnim doświadczeniem w imporcie koszernego mięsa z Polski, Hiszpanii i innych krajaców. Koshelevo będzie zdolne wysyłać 24-28 ton mięsa koszernego dziennie.

Według Yeleny Lyakhovej, dyrektora firmy Meatpacking Koshelevo, eksport 100 procent produkcji był pw planach już w fazie przygotowawczej projektu.

Instalacje i urządzenia zakładowe zostały zmodernizowane, z myślą o rozwoju alternatywnych rynków docelowych.

Obecnie przedsiębiorstwo wykorzystuje nowoczesne zautomatyzowane linie do odkostniania mięsa, o pojemności wyjściowej 50 ton mięsa, lodówki są w stanie przechowywać 300 ton mięsa na raz, rzeźnia jest w stanie ubić 200 sztuk bydła.

Wszystkie rodzaje infrastruktury potrzebnej do przerobu są dostępne w zakładzie. Pierwsze zwierzęta zostały zabite i przetworzone w obecności przedstawicieli religijnych Izraela w dniu 14 marca.

Firma Meatpacking Koshelevo została zarejestrowany w styczniu 2016. Znajduje się w Buda-Koshelevo District, Okręgu Kaliningradzkim i zatrudnia 150 osób.źródło: www.thebeefsite.com

Zaloguj się aby dodać komentarz