Nowe notowania na bukaciarnia.pl - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.


Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
03.jpg
Wypełniając oczekiwania Użytkowników portalu i jednocześnie umożliwiając szybkie i skuteczne zdobywanie danych, pozwalających na lepszą orientację na rynku, uruchomiliśmy w zakładce NOTOWANIA nową zakładkę pod nazwą – Ceny zakupu bydła rzeźnego w ubojniach wg makroregionów.

Jest to podobnie jak w przypadku notowań odnoszących się do średnich cen krajowych skupu w ubojniach prezentacja cen z rynku wołowiny i cielęciny w tabelarycznej postaci. W przejrzysty, czytelny i estetyczny sposób informujemy o zmianach wartościowych i procentowych poszczególnych danych liczbowych.


Dodatkową zaletą nowej zakładki jest jej podział na 3 główne makroregiony w Polsce, zgodnie z następujący podziałem:


Nazwa makroregionuWojewództwa wchodzące w skład makroregionu
północnypodlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodnio-pomorskie
centralnykujawsko-pomorskie, mazowieckie, łódzkie, wielkopolskie, lubuskie
południowylubelskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie

 

Wkrótce kolejne zakresy danych! Dostęp do notowań realizujemy dzięki wykorzystaniu zewnętrznego źródła danych pochodzących z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.Przejdź do notowań!


Zaloguj się aby dodać komentarz