Od soboty na rynku są już nowe ubezpieczenia!! - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.


Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dzieci rolników są objęte dodatkowym bezpłatnym ubezpieczeniem od nieszczęśliwych wypadków.

KRUS wraz z Pocztowym Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych już w ubiegłą sobotę uruchomiła polisę do 16 roku życia. Jedynym wymogiem, który stawiają jest posiadanie pełnego ubezpieczenia w KRUS przynajmniej jednego z rodziców. Maksymalna suma ubezpieczenia to 67 tys. zł czyli wielokrotnie więcej niż powszechnie obowiązujące ubezpieczenia szkolne. Ubezpieczenie to zabezpiecza wszystkie ryzyka jakie mogą się zdarzyć podczas drogi do szkoły, odpoczynku czy pomocy w gospodarstwie w czasie całej doby na całym świecie.

Chcący uzyskać to ubezpieczenie nie muszą płacić żadnych dodatkowych składek ani wypełniać żadnych dokumentów. Od soboty każde dziecko do 16 roku życia może liczyć na dodatkową ochronę finansową. Odszkodowanie przyznawane będzie nie tylko w przypadku poważnych zdarzeń z narażeniem ale także na skutek chorób. W przypadku chorób ubezpieczyciel pokryje koszty pobytu dziecka w szpitalu i zakupu sprzętu rehabilitacyjnego. Odszkodowanie wypłacane będzie także za oparzenia, odmrożenia, ukąszenia czy zatrucia grzybami lub salmonellą. Będzie również dodatkowe odszkodowanie za śmierć opiekuna.

Źródło: Agrobiznes.pl

Więcej przczytasz: https://www.krus.gov.pl/aktualnosci/dokument/artykul/umowa-ubezpieczenia-dzieci-rolnikow-od-nastepstw-nieszczesliwych-wypadkow-3/

Zaloguj się aby dodać komentarz