Zmiany w strategii zrównoważonego rozwoju wsi - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.


Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
zmiany-w-strategii-zrownowazonego-rozwoju-wsi
Na spotkaniu resortu rolnictwa, ministerstwa rozwoju regionalnego z wojewodami, ODRami, oraz szefami instytutów naukowych, uczelni i rolniczych związków branżowych w celu omówienia kierunków modyfikacji planu rozwoju wsi i rolnictwa. Na spotkaniu opracowany został dokument zakładający między innymi zapewnienie opłacalności produkcji, poprawę jakości życia na wsi oraz zarządzanie mieniem. Minister rolnictwa chciał by aby do końca tego roku dokument ten został zaktualizowany i ma nadzieję, że cały system zacznie funkcjonować już w przyszłym roku.

Znaczenie obszarów wiejskich i rolnictwa to jeden z priorytetów w polityce rządu, dlatego trwają prace nad paktem dla obszarów wiejskich i opracowana strategia na rzecz odpowiedzialnego rozwoju do roku 2020 z perspektywą na kolejne 10 lat.

Źródło: Agrobiznes

Zaloguj się aby dodać komentarz