Szkolenia dla rolników - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.


Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
szkolenia-dla-rolnikow
Zwykle jest tak, że rolnicy mają pomysły na działania w swoim gospodarstwie, natomiast doradcy wiedzą co trzeba zrobić aby z sukcesem zostały zrealizowane. Od przyszłego roku bardzo przydatne informacje rolnicy będą mogli zdobyć na szkoleniach organizowanych przez doradztwo.Od 23 sierpnia do 6 października ARiMR będzie przyjmowała wnioski na transfer wiedzy i działalność informacyjną. Na realizację mają szansę najlepsze projekty bo działanie ma formę konkursu.

Transfer wiedzy i informacji to szkolenia rolników i grup rolniczych, które mogą tą potrzebę wiedzy i aktualnych informacji o nowościach uzupełnić. Informacje te będą obejmować: zarządzanie i planowanie pracy, nowoczesnego chowu świń i bydła mięsnego, technologii upraw zbóż oraz ochronę różnorodność biologiczną. Ponadto będzie można zdobyć wiedzę dotyczącą norm i wymogów wzajemnej zgodności, a także rozpoczynania i prowadzenia działalności pozarolniczej.

Dzięki szkoleniom zarówno doradztwo jak i rolnicy lepiej będą mogli przygotować się do wyzwań jakie pojawią się po 2020 roku.

Przed doradztwem rolniczym jest wielkie wyzwanie, które nie jest jeszcze dobrze określone, to jest pomoc małym gospodarstwom rolnym. Co za tym idzie?- pomoc w rozwoju przedsiębiorczości.

Źródło: Agrobiznes

Zaloguj się aby dodać komentarz