Wypychanie macicy - Forum rolnicze portalu - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Wypychanie macicy

2018/01/20 13:26 #1 przez fistaszek
Chcial bym zapytac Was czy zacielacie krowy po tym jak wypchnie macice przy wycieleniu??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2018/01/20 21:00 #2 przez ana.stazja
Tak oczywiscie. Jeżeli weterynarz umiesci ją spowrotem. Jak raz wypchnie nie znaczy że zawsze.

2018/01/20 21:02 #3 przez ana.stazja
Mój sąsiad takie sztuki które wypychaly macice normalnie zaciela tylko zawsze po porodzie je zaszywa na około tydzień żeby nie doszło do wypchnięcia ponownie

2018/01/22 08:43 #4 przez fistaszek
Nie wydaje Ci się, że lepiej sprzedac? Jak raz wypadła to moze sie to powtarzac i wiazac z duzymi kosztami za weta

2018/01/30 13:01 #5 przez stokrotka
Sprzedać bo raz wypadła? Ja bym dała jej szanse B) Wiele razu u nas było tak, że zdarzało się to tylko raz i później nie było w ogóle problemów z taką sztuką. Warto przemyśleć

2018/02/15 11:37 #6 przez fistaszek
A co jak wypadac bedzie dalej? Tak mozna gdybac, ale ja nie lubie takiego ryzyka. jak raz wypada to sie pozbywam sztuki bo mialem juz takie przypadki i nie bylo to opacalne.

2018/02/19 15:59 #7 przez stokrotka
Jak pisałam wcześnie - dać szansę. Nie skreślamy nigdy po jednym wypadnięciu i przeważnie to się nie dzieje znowu :)