Leżaki - Forum rolnicze portalu - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Leżaki

2016/10/28 19:53 #1 przez RemPa
Sprawa raczej powszechna, ale jestem ciekaw jak wy sobie radzicie. Co robicie ze sztukami okulałymi? U mnie jest ich coraz więcej i ciężko mi ich tak zwyczajnie się pozbyć...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2016/12/28 09:03 #2 przez stokrotka
U sąsiada "uciekają" i ślad po nich zanika... :)

2016/12/29 20:50 #3 przez Jerzy.Wierzbicki
Sztuka zaginęła. ARMiR przyjmuje u Was takie zgłoszenie przemieszczenia?

2016/12/30 10:52 #4 przez Farmerka
Jak sztuka zaginęła ?Chodzi o to, że uciekła czy padła ? - proszę odpowiedzieć to będzie można wywioskować jaki formularz wysłać ARiMR.ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ( proszę sobie poprawić skrót w poście, bo jest źle napisany :)) raczej nie przyjmie takiego wniosku o przemieszczeniu. Formularz przemieszczenia z siedziby stada określa ; kupno/sprzedaż lub **kupno/sprzedaż (** gdy zgłoszenie podpisują jednocześnie kupujący i sprzedający sztukę).W linku załączam ten oto formularz ; www.arimr.gov.pl/fileadmin/pliki/IRZ/for..._koz.pdf Proszę pamiętać, że do 31 grudnia powinno się wypełnić i wysłać druk dotyczący spisu zwierząt przebywających  w siedzibie stada  

2016/12/30 10:58 #5 przez stokrotka
Ciężko mi powiedzieć, sąsiad specyficzny człowiek i dzielić się za bardzo informacjami nie chce :)  Zapewne sam "likwiduje" kulawe sztuki bez zgłaszania tego gdziekolwiek - ale pewności nie mam :)

2016/12/30 11:22 #6 przez Farmerka
To sąsiad niech się cieszy, że mu się jeszcze ARiMR nie dobrało do tyłka :).

2016/12/30 11:24 #7 przez Farmerka

RemPa napisał: Sprawa raczej powszechna, ale jestem ciekaw jak wy sobie radzicie. Co robicie ze sztukami okulałymi? U mnie jest ich coraz więcej i ciężko mi ich tak zwyczajnie się pozbyć...

Ubój z konieczności :)

2016/12/30 11:32 #8 przez stokrotka

Farmerka napisał: To sąsiad niech się cieszy, że mu się jeszcze ARiMR nie dobrało do tyłka :).

do czasu zapewne :)

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically in /home/platne/serwer47815/public_html/bukaciarnia.pl/templates/site/views/footer.php on line 9

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically in /home/platne/serwer47815/public_html/bukaciarnia.pl/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Notice: Undefined variable: this in /home/platne/serwer47815/public_html/bukaciarnia.pl/libraries/src/Application/CMSApplication.php on line 441