QMP-jakie korzyści,koszty i zyski? - Forum rolnicze portalu - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

QMP-jakie korzyści,koszty i zyski?

2011/11/27 18:15 #1 przez blazej
Odstawia ktoś na QMP?ile dostajecie za kg żywca lub poubojowo?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2012/04/06 20:19 #2 przez blazej
Może wypowie się w końcu Pan Prezes Wierzbicki??Chciałbym przystąpic do tego programu?

2012/04/07 13:04 #3 przez Jerzy.Wierzbicki
Błażej, na tym portalu nie jestem Prezes Wierzbicki tylko Jurek, albo Jerzy jak kto woli. Premia jest płacona przez ZM mięsne indywidulanie. Dla ubojów w ZM Górny premia wynosi około 1PLN na WBC. Zakłady certyfikowane są na razie w pólnocno wchodniej Polsce - kontakty na stronie www.qmpgwarancja.pl . W Wielkopolsce wyrażały zainteresowanie ZM Biernacki i AIBP Polska dawniej ZM Salus. Na razie jeszcze nie maja certfikatu ale możesz pogadać jakie mają plany.

2012/04/16 13:35 #4 przez marek.j
A jakie są wymogi tak ogólnie? Pasza, pomieszczenia, itp. Na stronach Zrzeszenia nie ma tego jasno i prosto napisanego. Nie ukrywam że interesuje się wejściem w ten system.

2012/04/16 14:52 #5 przez Jerzy.Wierzbicki
Jesli masz:- mieszańce lub rasowe mięsne - trzymasz bezuwięziowoto z resztą wymagań dasz radę. 

2012/04/21 15:12 #6 przez gapcio203
Mam mięsne krówki trzymam bezuwięziowo i chciałbym wejść w QMP co mam zrobić i gdzie się zgłosić 

2012/04/22 13:01 #7 przez Jerzy.Wierzbicki
Zgłoś się do jednostki certyfikującej:EKOGWARANCJA PTRE sp. z o.o.  Dąbrowica 185 P /k Lublina 21-008 Tomaszowice  Grzegorz Nowak tel: 501 68 31     e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00http://www.qmpgwarancja.pl/kontakt  

2012/07/21 17:25 #8 przez mrwojcik
A połódniowy - wschód jak zawsze w tyle. Analizowałem możliwości wejścia do programu QMP, skończyło się tylko na kolejnej teczce na półce. Nie pozostaje nic innego jak sprzedać mięso konsumentowi osobiście.