żniwa - Forum rolnicze portalu - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

żniwa

2016/09/21 14:02 #1 przez RemPa
Jak wyniki waszych kiszonek z kukurydzy? 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2016/09/22 13:58 #2 przez GospKujawy
Moja całkiem nieźle. Byłem na badaniach jakościowych to wyszła praktycznie idealna

2016/12/28 09:02 #3 przez stokrotka
A badał ktoś pasze tym AgriNIRem?  

2018/02/26 12:37 #4 przez krzysieeek
Miałem swoje wyniki analizy kiszonki z laboratorium a przyjechał doradca i zbadał jeszcze takim przenośnym. Wyniki były zgodne, tak więc chyba można na tym bazować. Wszystko pewnie zależy od prawidłowej kalibracji urządzenia.

2018/02/26 18:40 #5 przez stokrotka
U nas właśnie kiedyś badali i byłam ciekawa czy to w ogóle jest coś warte :D

2018/02/28 16:07 #6 przez Ariadna
Fajne urządzenie. mój doradca żywieniowy kiedyś to przywiózł... badał. Ale póxniej wysłał próbki do laboratorium i wyniki bardzo się różniły. Właśnie! jaka może być różnica w wartościach próbek podbieranych z pryzmy? Bo to chyba nie jak w probówce że wszędzie tak samo....

2018/03/01 08:47 #7 przez Monika Przeworska
Wyniki mogą się różnić o kilka- kilkanaście procent.
Trzeba często badać pasze.

2018/03/01 10:56 #8 przez krzysieeek
upsss.. ja badam tylko raz jak otworzę nowy silos z kiszonką,

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically in /home/platne/serwer47815/public_html/bukaciarnia.pl/templates/site/views/footer.php on line 9

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically in /home/platne/serwer47815/public_html/bukaciarnia.pl/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Notice: Undefined variable: this in /home/platne/serwer47815/public_html/bukaciarnia.pl/libraries/src/Application/CMSApplication.php on line 441