Agregat prądotówrczy do zasilania awaryjnego - Forum rolnicze portalu - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Agregat prądotówrczy do zasilania awaryjnego

2018/11/22 11:09 #1 przez jank
Czasami z różnych względów nie ma energii elektrycznej. Jest to dosyć uciążliwe, zwłascza przy tej skali działalności. Zastanawiam się w związku z tym nad jakimś agregatem prądotwórczym na czarną godzinę. Pytanie jaki wybrać? Ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć co i jak?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2018/11/23 07:32 #2 przez igmk
Możliwości z tego zakresu jest dosyć dużo. W zasadzie każdy liczący się producent sprzętu budowlanego posiada coś takiego w swojej ofercie. Kompresory mogą być zasilane zarówno silnikiem benzynowym jak i dieslem. Dostępne są zarówno 1 oraz 3 fazowe. Moc może być dowolna, bo jeżeli potrzebujesz jej dużo, to po prostu inwestujesz w bardziej wydajniejszy agregat. Rzuć okiem na specyfikację modeli z Kraft&Dele: kraftdele.info/3-agregaty
które pod względem ceny do jakości prezentują się bardzo dobrze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.