Jaka obora jest najlepsza? - Strona 2 - Forum rolnicze portalu - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Jaka obora jest najlepsza?

2018/02/19 15:48 #9 przez fistaszek
A polecacie jakies fajne rozwiazania dotyczace budynkow? Mam jeden nieduzy (po starej chlewni), chcialbym zwiekszyc produkcje i nie wiem co postawic...;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2018/02/20 09:02 #10 przez krzysieeek
Może postaw wiatę typu "hale na bale". Szybko, tanio i minimum formalności. Słyszałem, że to dobre rozwiązanie. Trzeba tylko ściany wzmocnić/ochronić blachą albo deskami.

2018/02/22 09:03 #11 przez Ariadna
Część bydła u mnie stoi tak, część tak. Nawet w przypadku mlecznych...
i to mordęga. Totalna masakra.
Zdecydowanie wolnostanowiskowa...
Poza tym znając EU i ich pomysły na życie... za chwilę zakażą łańcuchów.

2018/02/22 10:55 #12 przez stokrotka
A w takiej hali w upalne dni nie ma sauny? B)

2018/02/22 15:06 - 2018/02/22 15:14 #13 przez krzysieeek
Ktoś z użytkowników musiałby się wypowiedzieć ale wydaje mi się, że nie...... takie hale mają dużą kubaturę, 5/6 metrów wysokości..

2019/02/22 16:25 #14 przez Oleanderka
Zgodzę się z poprzednimi użytkownikami. Najlepsza jest wolnostanowiskowa.

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically in /home/platne/serwer47815/public_html/bukaciarnia.pl/templates/site/views/footer.php on line 9

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically in /home/platne/serwer47815/public_html/bukaciarnia.pl/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Notice: Undefined variable: this in /home/platne/serwer47815/public_html/bukaciarnia.pl/libraries/src/Application/CMSApplication.php on line 441