Szukam sklepu muzycznego - Forum rolnicze portalu - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Szukam sklepu muzycznego

2019/01/02 08:51 #1 przez zdr
Nie wiem czy to dobry dział na takie pytanie ale czy możecie mi polecić dobry sklep muzyczny, w którym będe mógł kupić pianino? Chodzi tutaj o pianino dla dziecka.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2019/01/03 13:27 #2 przez buczek
Polecam przejrzeć sobie pianina firmy kawai- dobra jakość w stosunku do ceny, poza tym sklep równiez sprawdzony. Pełen profesjonalizm w każdym calu! Kupisz tu wszystko czego potrzebujesz Obsługa zna sie na rzeczy tak wiec jest to dobry sklep równiez dla początkujących. Jeśli nie będziesz wiedział co kupić, to chętnie Ci doradzą. pianostore.pl/

Większość instrumentów i akcesoriów mają na stanie.A nawet jeśli nie to zamowienie to jedynie kwestia czasu.

2019/03/31 21:18 #3 przez Evve
Interesuje cię tylko nowe pianino? I z jakiego miasta jesteś (jeśli mogę wiedzieć)? Bo akurat mam na sprzedaż pianino tradycyjne :)