Ubezpieczenie podróżne - Forum rolnicze portalu - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Ubezpieczenie podróżne

2019/02/23 09:36 #1 przez igmk
Czy ktoś może przerabiał tematykę ubezpieczenia podróżnego - dodam, że chodzi o tygodniowy wyjazd za granice. Na co należy zwracać uwagę, przy wyborze polisy? NO i czy w ramach wyjazdu z UE, wystarczy karta EKUZ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2019/02/25 19:41 #2 przez marlenakutko
Na dobra sprawe to nigdy nie wiadomo co nas moze spotkac. Po co sie martwic na zapas w razie czego .. jak mozna sobie zapewnic beztroski i bezpieczny wyjazd? To juz nie chodzi nawet o jakis wypadek ale chociazby o problemy zdrowotne .. zdarzajace sie dosc czesto. Wszystko trzeba oczywiscie wybrac z glowa, w zalenosci od naszych potrzeb .. jednym wystarczy polisa standardowa w przypadku kilkudniowego urlopu na terenie ue .. innym rozszerzona jesli planuja np. jakies sporty ekstremalne :) Rozsadnie bedzie wybrac ubezpieczenie OC w zyciu prywatny oraz zabezpieczenie bagaza i jego opoznienia (ochrona przed kradzieza). Nie wiem jak sprawa wyglada ze strony biura podrozy (te tansze czasami nic nie oferuja) dlatego warto znalezc ubezpieczenie podróżne na wlasna reke. Wlasciwie nie potrzeba do tego wiele, dzieki takim porownywarkom ofert jak mfind - www.mfind.pl/ubezpieczenie-turystyczne/ Nie widze sensu w przeplacaniu, dlatego najlepiej wybrac najtansza ofert przy czym trzeba zwrocic uwage na jeden element .. czy dany ubezpieczyciel ma ugruntowana pozycje na rynku. W ten sposob bedziemy mieli gwarancje jakosci.

2019/02/26 14:07 #3 przez jank
Bez jakiegoś rozsądnego ubezpieczenia podróżnego raczej nie ruszałbym się z kraju.
Tym bardziej, że w niektórych państwach, podstawowa opieka medyczna jest prywatna. Sam koszt ubezpieczenia zdrowotnego, podróżnego nie jest ekstremalnie wysoki, a pakiety można dowolnie konstruować. Polecam zapoznać się jeszcze z wygodnie.pl/
Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji z tego zakresu.

2019/03/07 07:29 #4 przez fistaszek
Ja też nie wyobrażam sobie wyjechać bez ubezpieczenia. W tamtym roku byłem na Ukrainie przez 3 dni i zorientowałam się bardzo późno, że muszę się ubezpieczyć. Wtedy wybrałem jakieś weekendowe ubezp. juzx nawet nie pamiętam skąd. Koszt to jakies 45 zł/os. W tym roku wylatuje do Azji i nie chciałem popełnić tego samego błędu. Dla mnie najlepsza oferta była od mojego ubezpieczyciela samochodu (dzięki temu Pani z infolinii zaproponowała fajną zniżkę). Pamietajcie, ze koszt chociażby założenia szwów za granicą jest ogromny a co mówić o większym leczeniu. Lepiej cieszyc się wyjazdem z poczuciem "bezpieczenstwa" B)