A może góry? - Forum rolnicze portalu - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

A może góry?

2015/09/03 10:43 #1 przez tomanek
W ubiegłym tygodniu zadecydowaliśmy, że wybieramy się w góry. Teraz pytanie, gdzie?! Nie jesteśmy jacyś super wysportowani ale damy radę na średnio-trudnych szlakach. Zakwaterowanie ważne żeby było przystosowane na ten styl www.ukowala.eu . Polecicie coś?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2018/06/04 23:28 #2 przez visiton
Ja bym spróbował zainteresować się noclegi Kudowa Zdrój - jest tam po prostu pięknie o każdej porze roku. Ciekawe stoki zimą, aktywny wypoczynek latem, do tego przepiękne widoki i świetnej jakości kwatery

2018/11/12 14:01 #3 przez igmk
Góry to fajny kierunek.

2018/12/28 22:38 #4 przez Evve
Jasne, że fajny kierunek! Góry to najlepsze miejsce na odpoczynek.

Osobiście wolę aktywny wypoczynek, dlatego my często jeździmy do Istebnej, gdzie nie tylko chodzimy po górach, ale również jeździmy na rowerach. Znajdziesz tam sporo wypożyczalni, więc nie musisz martwić się o sprzęt. Na https://maxmag.pl/wypozyczalnia-rowerow-gorskich-w-gorach-jakie-ceny-czy-warto/ doczytasz o szczegółach takiej wyprawy.

2019/01/30 22:05 #5 przez Kasia12
Uwielbiam góry, w sumie to nawet nie wiem czy bardziej latem czy zimą :)

2019/03/13 17:06 #6 przez marlenakutko
To juz bardziej kwestia indywidualna .. przeciez kazdy z nas ma jakies swoje prefenecje. Od pory roku w jaka sie udasz bedzie takze zalezaly aktywnosci jakie chcesz uskuteczniac na miejscu. Jesli o mnie chodzi to raczej nie jechalalabym w sezonie zimowym bo nie interesuja mnie zbytnio narty i temu pochodne sporty. Bardziej postawilabym na jazde rowerowa po jakims ciekawym szlaku w porze wiosennej :) W planach takze mam zdobycie jakiegos szczytu w Bieszczadach .. znajoma mi opowiadala, ze tam sa najpiekniejsze widoki jakie mozna zobaczyc. Z ciekawosci popszeralam w sieci na ten temat i okazalo sie w tym duzo racji. Jednym z najbardziej popularnych szczytow jest Smerek - bieszczady.land/przewodnik/smerek/ ze wzgledu na swoja lokalizacje. Przy dobrej pogodzie mozna nawet zobaczyc jezioro Solińskie. Ciekawe jak to wyglada na zywo .. oby udalo mi sie tego doswiadczyc :)