Gdzie na wakacje - Strona 2 - Forum rolnicze portalu - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Gdzie na wakacje

2017/06/08 15:15 #9 przez lolo
Ja w tym roku jadę na wyprawę do Peru, Chile i Boliwii. Już nie mogę się doczekać, bo do tej pory tylko polskie morze i jakieś bliższe kierunki typu Chorwacja. To będzie przygoda życia :D  www.adventure24.pl/chile-boliwia-peru-wyprawa-autorska

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2017/06/16 09:42 #10 przez Administrator

lolo napisał: Ja w tym roku jadę na wyprawę do Peru, Chile i Boliwii. Już nie mogę się doczekać, bo do tej pory tylko polskie morze i jakieś bliższe kierunki typu Chorwacja. To będzie przygoda życia :D  www.adventure24.pl/chile-boliwia-peru-wyprawa-autorska

Czekamy na relację z wyjazdu oraz zdjęcia tamtejszego bydła oczywiście ;)

2018/02/15 22:16 #11 przez baska
zastanawiam się w tym roku nad Szwecją. Dopiero co zaczełam nową pracę więc mam marne szanse na dwutygodniowy urlop w sezonie letnim, postanowiłam w tym roku wybrać się na kilka krótszych weekendowych wyjazdów. Pewnie pierwszym z nich będzie rejs do Karlskrony. Znalazłam fajną ofertę na: https://www.stenaline.pl/do-szwecjihttps://www.stenaline.pl/do-szwecji
Mamy zamiar zabrać ze sobą rowery i za ich pomocą trochę pozwiedzać okolicę. Właśnie na stronie Stenaline znalazłam, że jest opcja zwiedzania na rowerze, jest nawet kilka tras do wyboru. Podobno Karlskrone to bardzo piękna okolica. Może uda się wypłynąć w piątek późnym wieczorem i spędzić cały weekend na zwiedzaniu.

2018/02/16 09:30 #12 przez stokrotka
Polecam Stenaline i Karlskrone! Piękne miejsce :) sama żałuje, że nie mogłam zostać tam na dłużej i objechać wszystkiego rowerkiem. Jednak jeden dzień to za mało.
W tym roku planuję coś egzotycznego, ale dopiero bliżej września-października :)

Może polecicie jakieś fajne miejsce, w rozsądnej cenie i z pięknymi plażami i upałem? :)

2018/02/16 14:25 #13 przez kopia_krzysztofa
Ja wakacje spędzam w Sosnowcu u babci, jeździmy na grzyby, mam nadzieję że w tym roku będą takie jak w zeszłym:)

2018/02/16 14:27 #14 przez Margaret
Sosnowiec? to brzmi jak "Radom" :D Czemu nie na wsi?

2018/02/16 14:33 #15 przez fistaszek
zapraszam do mnie w pole na darmowo silownie i opalanie :D
The following user(s) said Thank You: stokrotka

2018/02/16 14:35 #16 przez stokrotka
Widzę, że się nie doczekam egzotycznych propozycji tylko jakieś Sosnowce :D