Gdzie na wakacje - Strona 7 - Forum rolnicze portalu - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Gdzie na wakacje

2019/08/29 12:04 #49 przez buczek
Mi się również w Hiszpanii bardzo podobało. Grecja jest ładna,ale moim zdaniem Hiszpania jest tak jak piszecie bardziej przyjazna turystom. Podoba mi się to, że Hiszpanie tak sie nie rzucają na turystow i nie traktują ich jak chodzące portfele jak to się zdarza własnie w Grecji (Grecy zachowują się normalnie jak Turcy).

W Polsce natomiast polecam Bory Tucholskie - szczególnie jeśłi ma sie ochotę na spokojny wypoczynek.

Daję namiary na ośrodek w którym bardzo dobrze mi sie wypoczywało www.przystanektlen.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2020/06/09 22:44 #50 przez marlenakutko
Mi najbardziej imponują ludzie biorący sprawy w swoje ręce. Nie od dziś wiadomo jak zaporowe są ceny w biurach podróży. Na całe szczęście można znaleźć wiele porad odnośnie tego jak zorganizować na własną rękę wyjazd w praktycznie każdy zakątek naszego globu. Nawet na tym forum znajdziemy wartościową wiedzę, a co dopiero na blogach podróżników. Jest w Polsce kilka takich osób i bez problemu je odnajdziecie. Trzeba natomiast mieć na uwadze to jakie najczęściej problemy mogą nas spotkać. Jednym z nich jest brak ubezpieczenia na czas wyjazdu - wiele osób pomija ten element, a później tego żałuje. Trochę mniej zależne od nas są takie incydenty jak opóźniony lot zdarzający się niestety co raz częściej. Najgorsze jest w tym, że ludzie nie wiedzą jak sobie radzić w razie czego. Rzeczowych informacji można zasięgnąć chociażby na tej stronie - delayfix.com/opozniony-lot Nie musimy się znać na kwestiach prawnych by uzyskać odszkodowanie.

2021/01/14 11:53 #51 przez ABJ
Jeśli zdecydujecie się na wakacje w Polsce, polecam Dolny Śląsk. Obowiązkowo Wrocław, ale także okoliczne góry. Bardzo malowniczym miejscem jest kotlina kłodzka, piękne krajobrazy, sporo dodatkowych atrakcji dla całej rodziny. Zamki, pałace, twierdze, jaskinie, wodospady, kurorty uzdrowiskowe – wszystko w jednym miejscu :) Z miejsc noclegowych mogę polecić Willę Diana, położoną w miejscowości Stronie Śląskie, u stóp Czarnej Góry. http://diananoclegi.pl/pokoje-czarna-gora-noclegi Klimatyczne miejsce, bardzo ładnie urządzone, z ogromnym ogrodem. Latem można zrobić grilla, zimą ognisko. Świetni właściciele, podpowiedzą, co warto zobaczyć, jak dojechać itp. Sporo atrakcji, także śmiało można planować kilka dni.

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically in /home/platne/serwer47815/public_html/bukaciarnia.pl/templates/site/views/footer.php on line 9

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically in /home/platne/serwer47815/public_html/bukaciarnia.pl/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Notice: Undefined variable: this in /home/platne/serwer47815/public_html/bukaciarnia.pl/libraries/src/Application/CMSApplication.php on line 441