Gdzie na wakacje - Strona 6 - Forum rolnicze portalu - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Gdzie na wakacje

2018/06/04 23:23 - 2018/06/04 23:24 #41 przez visiton
Ja polecam sprawdzić Visiton.pl - nowy portal, gdzie znajdziesz pomysły na urlop w Polsce o każdej porze roku

Jeśli jednak wolisz wypoczynek w najwyższym standardzie, spróbowałbym przegląd na stronie hotelepremium.pl - znajdziesz tam tylko hotele 4* i 5*

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2018/06/30 23:17 #42 przez staszekWAW
Gdzie na wakacje? Ja polecam Trójmiasto - miejscówka sprawdzona, piękna, i do której chce się wracać. Ja w tym roku zdecydowałem się zaszaleć i zatrzymuję się w hotelu na Starym Mieście w Gdańsku . Mam nadzieję, że będzie jak zawsze prześwietnie.

2018/07/27 22:25 #43 przez Majeczka25
Polskie morze to przyjemność droższa niż wczasy za granicą ;) Ja tam wolę mieć gwarantowaną pogodę i nie cisnąc się w pociągu ;) Ostatnio widziałam świetne kostiumy kąpielowe na tej stronie: trafionezakupy.pl/jestesmodna-pl w sam raz na wakacje. Jak myślicie, takie zakupy są bezpieczne?

2018/09/13 12:37 #44 przez zuzannaa
Ja raczej w tym roku zastanawiam się nad górami a konkretniej Zakopane, tutaj zakopaneapartamenty.net/ przeglądałam już kilka apartamentów, mamy 4 osobową rodzinę więc musza być 2 sypialnie.