Gdzie na wakacje - Strona 5 - Forum rolnicze portalu - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Gdzie na wakacje

2018/03/08 15:11 #33 przez fistaszek
Wszystkim Forumowiczkom życzę samych wspaniałości z okazji dnia kobiet! :) :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2018/03/08 16:16 #34 przez Ferdynando
Podłączam się do życzeń! Wszystkiego co najlepsze wszystkim Paniom! :)

2018/03/09 07:25 #35 przez stokrotka
Ahh dziękujemy! :oops:

2018/03/16 14:46 #36 przez krzysieeek
doczytałem w najnowszym wydaniu farmera, że ta stawka 300 zł to niestety za udój wieczorny lub poranny przy stadzie 50 sztuk.....czyli za dzień 600zł, już nie tak kolorowo to wygląda

2018/03/22 13:54 #37 przez fistaszek
o matulu ale zdzierstwo... to ja juz wole na wlasna reke szukac kogos na zastepstwo

2018/03/22 14:44 #38 przez krzysieeek
ludzie nie chcą pracować w gospodarstwie, pewnie wszędzie jest kłopot z pracownikami....nie tylko w moich okolicach

2018/03/23 09:56 #39 przez Ferdynando
w ogóle jest problem ze znalezieniem odpowiedzialnego i sumiennego pracownika...

2018/05/30 15:20 #40 przez MałaRuda
Ja mogę szczerze polecić wakacje w Trójmieście! Ciekawą opcja jest Gdańsk - ma dużo ciekawych zakątków, które można pozwiedzać czy kawiarenek z dobrą kawą. Można wyskoczyć do Sopotu na imprezę czy do Gdyni na plażę. Lubię często tam przyjeżdżać no i znalazłam świetną firmę, która zajmuje się wynajmowaniem mieszkań na okres wakacyjny. Mają wysokiej klasy apartamenty, zdjęcia można zobaczyć na: tgdproperty.pl/apartamenty/

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically in /home/platne/serwer47815/public_html/bukaciarnia.pl/templates/site/views/footer.php on line 9

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically in /home/platne/serwer47815/public_html/bukaciarnia.pl/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Notice: Undefined variable: this in /home/platne/serwer47815/public_html/bukaciarnia.pl/libraries/src/Application/CMSApplication.php on line 441