Gdzie na wakacje - Forum rolnicze portalu - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Gdzie na wakacje

2014/07/23 09:05 #1 przez Karolek
Gdzie w tym roku odpoczywacie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2014/07/23 10:42 #2 przez Żaneta
Mazury

2015/06/11 10:38 #3 przez Sarra
Ja w tym roku zdecydowałam, że muszę spędzić wakacje w Jastarni. Chciałabym zobaczyć popisy surferów, trochę pozwiedzać i przede wszystkim powylegiwać się na plaży. Oby tylko pogoda mi dopisała:) www.mojeurlopy.pl/noclegi/jastarnia

2015/08/20 12:43 #4 przez tomanek
Podlasie i wysoki standard w hotelu to coś pięknego. http://www.hotel.bialowieza.pl - sprawdzona lokalizacja.

2015/10/22 12:19 #5 przez jagoda343
Ja polecam Kaszuby, piękna okolica, cisza i spokój, ale też blisko do morza i do Trójmiasta. Właśnie tydzień temu wróciliśmy z mężem z krótkiego urlopu spędzonego właśnie tam i jesteśmy bardzo zadowoleni, odprężyliśmy się i odpoczęliśmy. Jeżeli ktoś szukałby jakiegoś sprawdzonego noclegu to warto zobaczyć ofertę tego hotelu nemino.pl/hotel.html , miejsce z klimatem, miłą obsługą i fajnymi atrakcjami.

2017/03/23 11:16 #6 przez Kwiatkowski
Żyje ktoś tutaj jeszcze? Jak planujecie tegoroczne wakacje lub zbliżającą się majówkę? Ja myślę, czy nie wybrać się do Warszawy. Zawsze podobało mi się to miasto, a nie brakuje tam też całkiem interesujących miejsc, w których spędzić można miło czas. Akurat jak będzie dobra pogoda to wpadnę pojeździć na torze kartingowym Kartingowy Narodowy (dla zainteresowanych kartingowynarodowy.pl/ ), bo to jeden z lepszych otwartych torów. ;)

2017/03/23 11:48 #7 przez Fajfel
Ja w tym roku wybieram się do Grecji z żonką :) Zastanawiam sie nad wynajmem jachtu bo znalazłem fajną ofertę  www.punt.pl/region/2,Czarter_Jachtow_Grecja i szkoda by było nie skorzystać bo dzięki temu więcej pozwiedzamy :)

2017/03/28 21:33 #8 przez CharlieJoness
Witam wszystkich, wraz z rodziną postanowiliśmy wybrać się w tym roku nad Polskie morze:). Mam nadzieję że pogoda nam dopisze i bedzie to udany wyjadz, tym bardziej że zaplanowaliśmy już wiele atrakcji. Pozdrawiam wszystkich:)