Sprzedaż w 2018 roku - Forum rolnicze portalu - Bukaciarnia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Sprzedaż w 2018 roku

2018/02/19 13:59 #1 przez Margaret
Przygotowujemy się z mężem do dużej sprzedaży bydła. Dużej... jak na to moje Podlasie :)
Do sprzedania będzie 18 sztuk 1/2 LM i 2x 1/2 BB.

Zwykle sprzedawaliśmy do okolicznego handlarza, ale ostatnio słyszałam na szkoleniach że warto sprzedać przez QMP. Sprzedawał ktoś?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2018/02/19 15:56 #2 przez kopia_krzysztofa
Też tak słyszałem i chciałbym poznać opinię kogoś kto sprzedaje w QMP

2018/02/19 16:00 #3 przez stokrotka
Ten Zbyszek z rolnik szuka żony chyba sprzedaje :D Była z nim relacja w radio i chwalił sobie

2018/02/20 10:36 #4 przez Margaret
Zbyszek??? Ten z pierwszej edycji? No proszę :)
nie pamiętam jakie miał bydło...
Wiecie coś o QMP?

2018/02/20 18:13 #5 przez stokrotka
Właśnie ten ;)
Coraz więcej słychać o tym QMP, może faktycznie warto. Z tego co czytałam to wymaganiem jest bydło mięsne trzymane na luzie. Reszty nie wiem. Są też jakieś opłaty

2018/02/23 12:44 #6 przez Monika Przeworska
Znacie jakieś szczegóły? Cena? Odbiorcy?

2018/02/23 15:05 #7 przez fistaszek
Na szkoleniach mowia ze cena wyzsza o minimum 1 zl na kg. Nie znam niestety nikogo kto by w tym QMP byl.

2018/02/27 22:33 #8 przez Margaret
Premia? czyli na WBC mnie oszukają...

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically in /home/platne/serwer47815/public_html/bukaciarnia.pl/templates/site/views/footer.php on line 9

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically in /home/platne/serwer47815/public_html/bukaciarnia.pl/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Notice: Undefined variable: this in /home/platne/serwer47815/public_html/bukaciarnia.pl/libraries/src/Application/CMSApplication.php on line 441